Eskişehir Spor Salonu rehberinde spor salonlarının telefonları, spor salonu üyelik ücret bilgileri ve spor salonları hakkında yorumlar bulunmaktadır.

Big Gym Yenibağlar

11.348 Kez Görüntülendi

Big Gym Yeni Bağlar Spor Merkezi Aytaç Caddesinin hemen başında 600 m2 karelik bir alanda güler yüzlü eğitmenler eşliğinde  rahat ve ferah spor yapma imkanı sunuyor. 

Big Gym Spor Merkezi Fitness, ve pt fitness eğitimlerinin yanı sıra özel stüdyosunda pilates ve reformer pilates eğitimleri de vermektedir. Keyifli ve sporun doğru adresi Big Gym.

Çalışma Saatleri:

Her Gün: 08:00 – 00:00

 

Big Gym Yenibağlar İletişim Bilgileri:

Telefon : 0222 323 8 323
Adres:  Aytaç Caddesi No : 12 / C / ESKİŞEHİR


11.348 Kez Görüntülendi

6 Yorum Yapılmış

 1. Onur TAŞKIRAN dedi ki:

  Merhabalar,
  Size, üzerinde çalıştığımız “DOCKİNG VENDİNG MACHİNE” ile ilgili olarak görüş ve önerilerinizi almak için yazıyorum.

  Ben Onur TAŞKIRAN. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun oldum. Son sınıftayken ekibim ile başlayıp ön prototipini bitirdiğimiz iş fikrimiz , satış otomatları aracılığıyla belirlediğimiz yerlerde, hedef kitleye uygun ürünlerin satışını yapmaktır. Örneğin; spor salonlarında insanların duş alırken ihtiyaç duyduğu kişisel hijyen ürünlerini (tek kullanımlık şampuan, vücut losyonu vb.) kombo paketler halinde satışa sunmaktır. İnternet üzerinden takip edilebilecek olan makinelerimiz ile en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

  Şatış otomatı fikrimiz “TUBİTAK 1512 Tekno Girişim Sermaye Desteği” programı kapsamında ön değerlendirmeyi geçmiş ve nihai değerlendirmeden önce iş planı hazırlamamız istenmiştir. Tasarladığımız makinelerin satışını ve aynı zamanda sürdürülebilirlik açısından işletmeciliğini yapmak istiyoruz. Makinelerimizde satışını yapacağımız hijyenik ürünleri Türkiye’de marka değeriyle güven sağlamış yerli bir firmadan temin edeceğiz. Bu konuda kendileriyle antlaşma sağladık.

  Bu konuda BIG GYM spor merkezi olarak değerli görüşlerinizi almak istiyoruz. Bu tür bir hizmete ihtiyacınızın var mı, ihtiyacınız varsa bizden hizmet almak ister misiniz? Bize en kısa sürede geridönüt verirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla,

  ONUR TAŞKIRAN
  05532485141
  taskiranonur@gmail.com

 2. deniz dedi ki:

  Şahane bir spor salonu, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 3. Ugur dedi ki:

  Memnunum.

 4. elif dedi ki:

  eskişehirdeki en nezih,havadar ve kaliteli salonlarin biri..profesyonel ve ilgili antrenorlerle çalişmak gerçekten bu sporu sevdiriyor,kesinlikle oneriyorum.

 5. BİGGYM dedi ki:

  DETAYLI BİLGİ 0222 323 8 323

 6. Vesile dedi ki:

  Fiyat Bilgisi alabilir miyim?

Yorum Yap