Eskişehir’de hizmet veren spor salonları ile ilgili bilgiler; hizmetleri, çalışma saatleri, üyelik çeşitleri, ücretler ve iletişim bilgileri.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Hızlı Ulaşım

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu İletişim Bilgileri

  • Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü / Eskişehir
  • 0222 335 05 80
  • 0222 335 31 98

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Hakkında

Anadolu Üniversitesi Spor Salonundan öğrenciler aylık, üniversite personeli ise aylık veya günlük olarak kayıt yaptırarak faydalanabilmektedirler.

Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü içerisinde yer alan Çarşı A Spor Tesislerinde, 1 adet halı saha, 1 adet basketbol, 1 adet voleybol ve tenis kortunu bünyesinde barındırmaktadır.

Kayıt yaptıran öğrenci ve personel belgeli ve donanımına sahip kondisyonerler ve antrenörler eşliğinde seçtikleri hedef (zayıflama, sıkıştırma, şekillendirme ve kardio çalışmaları) doğrultusunda, aylık program yapılmaktadır.

Öğrenci ve personele aylık toplam 120’şer saat çalışma olanağı sunulmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09:15 – 20:30

Cumartesi: 09:15 – 19:30

Açık tesislerimiz sabah 08:30’dan 23:00’a kadar haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tesislerimiz sadece öğrenci ve personele açıktır.

 

Anadolu Üniversitesi Tenis Kortları

Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsünde ikisi toprak kort olmak üzere toplam 5 adet tenis kortu bulunmaktadır. Mayıs ayında havaların ısınmasıyla birlikte hizmet vermeye başlayan tenis kortlarından kasım ayına kadar yararlanabilirsiniz. Tenis kortlarında gece karşılaşmalarının yapılabilmesi için uygun ışıklandırma sistemi mevcuttur.

Öğrenciler ve üniversite personeli rezervasyon yaptırabilirler.

 

Anadolu Spor Merkezi

Yunus Emre Kampüsünde bulunan Anadolu Spor Merkezinde sauna, step, aerobik salonu, jimnastik salonu ve vitamin bar bulunmaktadır. Salonda son teknoloji ile üretilen tüm vücut geliştirme ve spor aletleri mevcuttur. Jimnastik salonunda aynı anda 24 kişinin spor yapabilme olanağı vardır. Saunada ise aynı anda 10 kişi hizmet alabilmektedir. Aylık ya da günlük aidat ödeyerek mevcut hizmetlerden yararlanan üyeler, uzman çalıştırıcılar nezaretinde planlı olarak spor yapabilme olanağına sahiptirler.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Hizmetler

  • Fitness

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Foto Galeri

16.574 Kez Görüntülendi
Yorumlar Başlangıç

“Anadolu Üniversitesi Spor Salonu” için bir cevap

  1. cemal dedi ki:

    selam ben açıkögretim lise ögrencisiyim yunusemre kampusu ıcerısındekı fitness bolumu ıcın uye olabılırmıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Ulaşım
BigGym Cassaba Modern
Hızlı Ulaşım
BigGym Batıkent Eskişehir