Eskişehir Spor Salonu rehberinde spor salonlarının telefonları, spor salonu üyelik ücret bilgileri ve spor salonları hakkında yorumlar bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu

12.140 Kez Görüntülendi

Anadolu Üniversitesi Spor Salonundan öğrenciler aylık, üniversite personeli ise aylık veya günlük olarak kayıt yaptırarak faydalanabilmektedirler.

Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü içerisinde yer alan Çarşı A Spor Tesislerinde, 1 adet halı saha, 1 adet basketbol, 1 adet voleybol ve tenis kortunu bünyesinde barındırmaktadır.

Kayıt yaptıran öğrenci ve personel belgeli ve donanımına sahip kondisyonerler ve antrenörler eşliğinde seçtikleri hedef (zayıflama, sıkıştırma, şekillendirme ve kardio çalışmaları) doğrultusunda, aylık program yapılmaktadır.

Öğrenci ve personele aylık toplam 120’şer saat çalışma olanağı sunulmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09:15 – 20:30

Cumartesi: 09:15 – 19:30

Açık tesislerimiz sabah 08:30’dan 23:00’a kadar haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tesislerimiz sadece öğrenci ve personele açıktır.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 335 05 80 | 0222 335 31 98

Adres: Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü / Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu

Anadolu Üniversitesi Basketbol Sahası

Anadolu Üniversitesi Halı Saha

Anadolu Üniversitesi Tenis Kortları

Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsünde ikisi toprak kort olmak üzere toplam 5 adet tenis kortu bulunmaktadır. Mayıs ayında havaların ısınmasıyla birlikte hizmet vermeye başlayan tenis kortlarından kasım ayına kadar yararlanabilirsiniz. Tenis kortlarında gece karşılaşmalarının yapılabilmesi için uygun ışıklandırma sistemi mevcuttur.

Öğrenciler ve üniversite personeli rezervasyon yaptırabilirler.

Anadolu Üniversitesi Tenis Kortları İletişim: 0222 330 76 78 veya 0222 335 05 80 / Dahili: 13 11

Anadolu Üniversitesi Tenis Kortları

Anadolu Spor Merkezi

Yunus Emre Kampüsünde bulunan Anadolu Spor Merkezinde sauna, step, aerobik salonu, jimnastik salonu ve vitamin bar bulunmaktadır. Salonda son teknoloji ile üretilen tüm vücut geliştirme ve spor aletleri mevcuttur. Jimnastik salonunda aynı anda 24 kişinin spor yapabilme olanağı vardır. Saunada ise aynı anda 10 kişi hizmet alabilmektedir. Aylık ya da günlük aidat ödeyerek mevcut hizmetlerden yararlanan üyeler, uzman çalıştırıcılar nezaretinde planlı olarak spor yapabilme olanağına sahiptirler.

Anadolu Spor Merkezi İletişim Bilgileri: 0222 335 05 80 / 1288

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Spor Tesisleri

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü’nde atletizm ve futbol müsabakalarının yapılabildiği, uluslararası standartlara uygun bir futbol sahası bulunmaktadır. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ders amaçlı olarak sahayı kullanmaktadırlar.

Ders saatleri dışında üye olmak koşuluyla dışardan gelenler de tesislerden yararlanmaktadır. Bunun yanında tesiste kapalı atletizm salonu, çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, squash salonu, badminton salonu, masa tenisi salonu, aletli jimnastik salonu, halk oyunları salonu, ritim dans salonu bulunmaktadır.

Tesiste karate, jimnastik, masa tenisi, tenis gibi çeşitli kurslar herkesin katılımına açık olarak düzenlenmektedir.

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Spor Tesisleri İletişim: 0222 321 35 50 / 67 43

12.140 Kez Görüntülendi

1 Yorum Yapılmış

  1. cemal dedi ki:

    selam ben açıkögretim lise ögrencisiyim yunusemre kampusu ıcerısındekı fitness bolumu ıcın uye olabılırmıyım?

Yorum Yap