Eskişehir’de hizmet veren spor salonları ile ilgili bilgiler; hizmetleri, çalışma saatleri, üyelik çeşitleri, ücretler ve iletişim bilgileri.

Akademic’a Spor Salonu İletişim Bilgileri

  • Yıldıztepe Mah. Hava Lojmanları Muhsin Batur Kültür Sitesi No : 1 / ESKİŞEHİR
  • 0541 312 13 39
  • 0531 575 71 71

Akademic’a Spor Salonu Hakkında

Yıldıztepe Lojmanları‘nda bulunan Akademic’a Spor Salonu güler yüzlü ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde spordan keyif ve verim almanızı sağlamaktadır.

Akademic’a Spor Merkezi ; termoflex, power plate, pilates reformer, ozonlu buhar sauna hizmetleri sunmaktadır ve tüm eğitimleri personal training (bire bir eğitmen) sistemi ile vermektedir.

AKADEMİC’A BAHAR KAMPANYASI !!!

15/05/2016 TARİHİNE KADAR KAYIT OLAN HERKESE % 50 İNDİRİM

Türkiye’ de sayılı salonun uygulayabildiği termoflex ve ozonlu buhar uygulamaları Eskişehir’de sadece Akademic’a spor salonunda bulunmaktadır.

TERMOFLEX : Vücudun belirli ısılarda ısıtılarak terlemenin artmasını ve yapılan hareketlerle de kaslardaki enerjinin harcanmasını hızlandırmaktadır. Böylelikle vücudunuz daha hızlı bir şekilde forma girmektedir.

POWER PLATE : NASA’ da astronatlar için geliştirilen bu sistem tüm vücudu güçlü bir vibrasyon uygulayarak insan vücudu üzerindeki yer çekimi kuvvetini yaklaşık 6 misli arttırır. bu sayede kaslar derinlemesine, hızlı ve düzenli olarak çalışır. Zamanla dokular sıkılaşır, selülitler azalır, vücut şekillenir.

PİLATES REFORMER : Genel direç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil pilatesin en bilindik faydalarının tümünü bir arada sunar. Joseph Pilates’in dediği gibi “10 derste farklı hissedecek, 20 derste farkı görecek, 30 derste farklı bir bedene sahip olacaksınız. 

OZONLU BUHAR SAUNA : Vücudu Toksinlerden arındırarak detoks etkisi yaratır. Kronik yorgunluk sendromunu giderir. Bir seansta ortalama 200 ila 450 kalori yaktırarak zayıflama etkisi sağlar.

Akademic’a Spor Salonu Hizmetler

  • Fitness
  • Pt Fitness
  • Reformer Pilates

Akademic’a Spor Salonu Foto Galeri

3.380 Kez Görüntülendi
Yorumlar Başlangıç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Ulaşım
BigGym Cassaba Modern
Hızlı Ulaşım
BigGym Batıkent Eskişehir