Eskişehir Spor Salonu rehberinde spor salonlarının telefonları, spor salonu üyelik ücret bilgileri ve spor salonları hakkında yorumlar bulunmaktadır.

Sifu Yüksel Çotuk

4.963 Kez Görüntülendi

Savaş Sanatları Uzmanı, 31 yıllık savaş sanatları geçmişi olan usta eğitmen Sifu Yüksel Çotuk‘un ESSA Extrem Savaş Sanatları Akademisinde düzenlediği WingTsun, Wu Shu, Brazilian Jiu Jitsu (BJJ), MMA (Mixed Martial Arts), Escrima (FMA), Nin Jutsu derslerine katılabilirsiniz.

Yüksel Çotuk’un savaş sanatları geçmişi

WingTsun : IMAA Türkiye Şef Eğitmeni, 20 yıllık WingTsun geçmişi

BJJ (Brazilian Jiu Jitsu) : Prof. Peter Schira Brazilian Jiu Jitsu (Siyah Kemer 2. Dan) Türkiye temsilcisi

Wu Shu : Türkiye’nin Federasyon kurulduktan sonraki ilk 10 antrenöründen biri olan Yüksel Çotuk aynı zamanda Eskişehir’in 2001 yılından beri resmi ilk Wu Shu antrenörüdür.

MMA (Mixed Martial Arts) : Kafes Dövüşleri olarak bilinen MMA ilk defa Yüksel Çotuk ve Hüseyin Barut tarafından Eskişehir’de başlatılmıştır.

Escrima : Filipin Savaş Sanatı olan Escrima’nın eğitimleri ESSA’da Yüksel Çotuk tarafından verilmektedir.

Nin Jutsu : Eskişehir’de Nin Jutsu çalışmaları ilk defa Yüksel Çotuk tarafından başlatılmıştır.

 

Yüksel Çotuk İletişim Bilgileri ; 

Gsm : 0507 337 00 47

Yüksel Çotuk

 

 

BBJ Eskişehir

4.963 Kez Görüntülendi

2 Yorum Yapılmış

  1. Oğuzhan Kır dedi ki:

    21 Yaşındayım Ve Sinir Hastasıyım En Ufak Bir şeye Sinirlenip Patlıyorum İçimde ki Kavga Etme İsteğini Bir Türlü Durduramıyorum. Bu Kavga Etme İsteğimi Sizler Gibi Hocalarımın Yardımıyla Spora Dönüştürmek İstiyorum. Bilinçlenip Sizlerin Yardımıyla İçimde ki Bu Kavga Arzusunu Bastırmak İstiyorum. Şöyle Söylemek Daha Doğru Olur Galiba, Gücümü Doğru Yerde Doğru Şekilde Kullanmak ve Kendimi Kontrol Etmek İstiyorum. Vaktinizi Ayırıp Size Göndermiş Olduğum Mesajı okuduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum. İyi Günler..

  2. Melih dedi ki:

    Bende öğrenciniz olmak istiyorum elimden geldiğince dövüş sanatlarını öğrenmek istiyorum benide kabul ederseniz çok memnun olurum

Yorum Yap